категорії: блоґ-запис

u@art-2009: обговорюємо конкурс

Обговорення, зауваження та пропозиції до ходу конкурсу, правил, роботи журі, рецензій та оцінок

теґи: u@rt, веб-конкурс, обговорення конкурсу

 Як зробити так , щоб конкурс складав об'єктивну картину мистецьких веб-проектів в уанеті?

Головна мета конкурсу - привернути увагу до цкавих мистецьких веб-проектів, найперше - авторських сайтів в уанеті. Це - далеко не єдина, але дуже важлива форма підтримки.

 

Уявіть:

людина витрачаю купу сил і інших ресурсів на свій сайт, а він виявляється нікому не цікавим. Або нікому невідомим....

інша творча одиниця не вважає за потрібне відволікатись від основної роботи, наймає кваліфікованого (беремо кращій випадок) дизайнера і отримує ґламурний та/але банальний веб-продукт, що ніяк не пов'язаний з естетикою замовника і міг би належати будь-кому, маючі дуже віддалене відношення до об'єкту уваги. 

замовник цікавий дизайнеру своєю тврчістю та світоглядом і результатом їхньої співпраці стає веб-твір, що має самостійну художню цінність.

митець є автором власного сайту і виникає колізія - в який галузі він є бльшою мірою профі. Сама його творчість ніяк не постраждає від нестачі веб-майстерності, а от якість відображення цієї творчості в мережі залежить від вміння веб-дизайнера напряму.

автор сайту знає і любить об'єкт своєї уваги, але йому не вистачає дизанерської наснаги, щоб самотужки зробити повноцінний веб-продукт...

 

Отже є купа комбінацій цих складових. Тобто, самі складові фактично однакові, а от їхнє співвідношення та комбінація завжди унікальні.

 

Проект u@art-2009 тільки розпочався і ми побачимо і розглянемо щє дуже багато цікавого.